Milujeme Kameny citrín sada náhrdelník a náramek sekánek SNS24

Zvýhodněná sada náhrdelníku a náramku ze sekaných tromlů. Balíček obsahuje kartičku s popisem minerálu. Citrín vnáší klid do našeho každodenního života, plného zvratů a spěchu...
Skladem
Doporučená nabídka Milujeme Kameny

Skladem • 1 varianta98 % • 1 993 recenzíDalší informace

Barva
žlutá

• Pěkný
    • kvalitní

Pěkný set náramek a náhrdelník. Pěkně zabalený v sáčku kde se dá i nadále skladovat.

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Zkušenosti nemám je to dárek.

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Byl to dárek a obdarovaná je spokojená.

Barva
žlutá

Citrín vnáší klid do našeho každodenního života, plného zvratů a spěchu. Dodává nám pocit zdraví, svěžesti a bezpečí. Vyrovnává vyšší a nižší vědomí tak, že podporuje smysl po účasti na veřejném dění, ale také posiluje touhu poznávat naše vnitřní Já. Citrín je vhodným minerálem, pokud potřebujete dodat odvahu pustit se s vervou do nových úkolů, které vyžadují pružné rozhodování a rychlé jednání. Citrín je kamenem blahobytu.

Nazlátlá barva citrínu v nás probouzí kreativitu a projasňuje naši mysl.  Podporuje využití intuice a tvůrčí vyjádření. Zklidňuje negativní pocity a dodává nám jistotu v našem každodenním konání. Pomáhá nám tyto pocity prožít a přetvořit v chyby, které nás mohou v budoucnu poučit.

Nedocenitelný vliv má citrín v oblasti pupeční čakry, kde nám pomáhá překonávat strach, nespokojenost a neklid. Citrín nám dodává klid a vyrovnanost, které nás vedou k celkové vnitřní harmonii.

Léčebné využití - Citrín pomáhá při obtížích se slinivkou břišní, při žaludečních problémech a při poruchách zažívacího ústrojí, vzniklých psychosomaticky v důsledku přemíry stresu. Zmírňuje obtíže s ledvinami, močovými cestami a při alergiích. Má detoxikační účinky, čistí krev a střeva od jedovatých látek, které způsobují například i nečistotu pleti. Pomáhá při léčbě dýchacích cest a bronchitid.

Význam slova citrín pochází z latinského názvu citrinus – žlutý jako citron. Od dávných dob je ctěný jako kámen slunce.

• Pěkný
    • kvalitní

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Zkušenosti nemám je to dárek.

• , zakoupeno v Milujeme Kameny

Byl to dárek a obdarovaná je spokojená.