Set West Side souprava Figaro z chirurgické oceli KMMS15687

Unisex souprava z chirurgické oceli West Side Figaro KMMS15687 Decentní unisex souprava značky West Side vyrobená z kvalitní chirurgické oceli pro ženy i muže. Sada obsahuje...
Doprava 79 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka SILVEGO

Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč98 % • 3 756 recenzíDalší informace

Materiál
chirurgická ocel
Určení
unisex

• , zakoupeno v SILVEGO

• Sada řetízku a náramku je krásná,kvalitní,i délka odpovídala skvěle.Sada má krásné provedení a je moc slušivá,brala jsem pro přítele a byl velmi spokojený .Pro tento produkt jsem se rozhodla protože se mi velmi líbil vzor jakým je sada provedena,a pro skvělou cenu a kvalitu.

Tento produkt jsem si vybrala protože se mi líbil vzhledově i cenově. Sada na ruce i krku vypadá velmi slušivě,jsem ráda že jsem si vybrala právě tuto sadu,jsem velmi spokojená.Brala jsem sadu pro přítele a moc se mu dárek líbil,potěšil.Rozhodně tento produkt doporučuji dalším nakupujícím,byl to můj první nákup a rozhodně ne poslední,už nyní mám vybrány další produkty které se mi velmi líbí.Doporučuji tento obchod jsem velice spokojená,zboží je krásné,kvalitně provedené,bezpečně zabalené takže nehrozí nějaké poškození,byla jsem velmi překvapená i rychlostí dodání.Koupě rozhodně nelituju,předčila mé očekávání krásný produkt za úžasnou cenu,ani u konkurence jsem nebyla tak spokojená,já za sebe jsem nadšená.DOPORUČUJI

Materiál
chirurgická ocel
Určení
unisex

Unisex souprava z chirurgické oceli West Side Figaro KMMS15687

Decentní unisex souprava značky West Side vyrobená z kvalitní chirurgické oceli pro ženy i muže. Sada obsahuje jemný náramek na ruku a řetízek na krk. Set se skládá ze tří malých oček v kombinaci s větším oválným očkem. Monočlánky jsou po stranách jemně zaoblené.

Výrobky mají lesklou povrchovou úpravu. Každý výrobek je zpracován elektromagnetickou technologií leštění, která zaručuje vysoký lesk.

Zapínání řetězu i náramku je na pevnou karabinu.

Parametry:

• Materiál: Chirurgická ocel